Депутати дозволили на 30 років віддавати в концесію ТКЕ та водоканали

Верховна Рада дозволила віддавати в концесію комунальні теплопостачальні компанії та водоканали на термін до 30 років.

За відповідний урядовий законопроект проголосувало 240 депутатів, повідомляє УНН.

"Закон визначає, що комунальні теплопостачальні компанії та водоканали передаються в концесію через три місяці після оголошення результатів конкурсу та узгодження усіх спірних моментів", - йдеться в повідомленні.

Згідно з законом, умови та порядок відшкодування концесіонеру не відшкодованої протягом дії договору вартості створених (збудованих) за рахунок концесіонера об'єктів та проведеної за його рахунок модернізації водоканалів, комунальних теплопостачальних компаній, визначається договором концесії.

Закон дозволяє передавати в суборенду майно, яке не використовується у провадженні господарської діяльності у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, якщо інше не передбачено договором оренди.

Строк надання майна у суборенду не може перевищувати строку дії договору оренди.

При цьому ухвалений закон дозволяє розривати у судовому порядку договори концесії в разі порушення суттєвих умов відповідного документу. Відповідний договір припиняє дію після рішення суду, йдеться в законі.

Як повідомлялось, Верховна Рада прийняла сьогодні, 10 жовтня, урядовий закон щодо протидії рейдерському захопленню підприємств.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 3:33

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.