Парламент ухвалив закон, направлений проти фінансових пірамід

Верховна Рада підтримала урядову ініціативу й ухвалила закон про внесення змін до статті 4 Закону "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо видів фінансових послуг.

За це рішення проголосували 240 народних депутатів з 393 зареєстрованих у сесійній залі, повідомляє УНІАН.

Згідно з внесеними змінами до статті 4, до списку послуг, які вважаються фінансовими, було віднесено управління майном для фінансування об'єктів будівництва чи здійснення операцій з нерухомістю відповідно до Закону "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю".

Також до фінансових віднесено операції з іпотечними активами з метою емісії іпотечних цінних паперів; банківські та інші фінансові послуги, які надаються відповідно до Закону "Про банки і банківську діяльність".

Також стаття 4 доповнюється частинами другою і третьою, згідно з якими фінансові послуги, надання яких передбачається іншими законами, підлягають включенню до переліку, визначеному частиною першою цієї статті.

"Надання фінансових послуг, не включених до зазначеного переліку, забороняється", - йдеться в повідомленні.

Також законодавці встановили, що органи, які здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг, можуть приймати в межах своїх повноважень рішення про приналежність операцій, здійснюваних на ринках фінансових послуг, до певного виду фінансових послуг.

Також ці органи мають право визначати операцію як фінансову послугу або ж таку, якої немає серед видів фінансових послуг, що веде за собою заборону надання такої послуги.

Як повідомлялось, Верховна Рада прийняла сьогодні, 10 жовтня, урядовий закон щодо протидії рейдерському захопленню підприємств.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2021, 15:52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.