ЄС має намір переконати Великобританію передати наглядові функції ЄЦБ

Єврокомісія впевнена, що побоювання Великобританії з приводу передачі Європейському центральному банку функцій з нагляду за банківською сферою Європи будуть розвіяні в найкоротші терміни.

Проц е повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Нам відомо про занепокоєння Великобританії, Ми впевнені, що усунемо всі розбіжності в найближчі дні. Нам просто необхідно прийти до угоди про створення єдиного наглядового механізму, і ми не можемо дозволити собі зволікати", - заявила прес-секретар єврокомісара з питань економіки та внутрішнього ринку Мішель Барньє Шанталь Хьюз.

Торік лідери країн Євросоюзу погодилися з тим, що ЄЦБ потрібно делегувати функції регулятора банківської сфери регіону, щоб послабити зв'язки центробанків з урядами відповідних країн і відновити довіру до фінансової системи Європи.

Проте у вересні Великобританія вирішила обговорити вже схвалений членами ЄС і Європарламентом проект закону у власному парламенті.

За повідомленням поінформованих джерел, основним приводом для занепокоєння британських законодавців стало питання механізму голосування в Європейській службі банківського нагляду.

Як повідомлялось, Європарламент схвалив законопроект, згідно з яким Європейський центральний банк отримує повноваження з контролю діяльності більшості європейських банків.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 16:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.