Україна отримала офіційне запрошення на саміт у Вільнюсі

Україна отримала сьогодні, 15 жовтня, офіційне запрошення на саміт у Вільнюсі 28-29 листопада, де, як очікується, буде підписано договір про асоційоване членство і вільну торгівлю з ЄС.

Про це повідомляє DT.UA.

Як зазначається, "заступник міністра закордонних справ Литви Андрюс Крівас передав керівникам дипломатичних місій країн-учасниць "Східного партнерства" у Литві запрошення їхніх держав на саміт у Вільнюсі 28-29 листопада".

Запрошення передано представникам Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови і України, повідомив МЗС Литви.

Запрошення підписано президентом Литви Далею Грібаускайте, президентом Ради Євросоюзу Германом ван Ромпеєм і головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу.

Як відомо, на саміті планується підписання договорів про асоціацію і ЗВТ України і Молдови з ЄС, а також парафування аналогічного договору з Грузією.

Як відомо, Вірменія відмовилась від інтеграції з ЄС, з Білоруссю ЄС також має дуже обмежену співпрацю.

Відомо, що ЄС очікує від Києва вирішення проблеми ув'язненої Юлії Тимошенко, що залишається наразі єдиною перешкодою для підписання угоди з ЄС.

Сьогодні Європарламент, який повинен "дати добро" на підписання Євросоюзом угоди з Україною, заслухав доповідь місії Кокса-Кваснєвського з приводу ситуації з Тимошенко. Європарламент продовжив роботу місії до середини листопада.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:16

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.