Онищенко не хоче швидкого повернення Roshen на ринок РФ

Голова Росспоживнагляду Генадій Онищенко заявив, що на сьогодні Росспоживнагляд не хвилює швидке повернення кондитерської продукції компанії Roshen на російський ринок, бо вона має там незначний сегмент.

Про це повідомляє УНН.

Він зазначив, що кондитерські вироби компанії Roshen в російському сегменті ринку не є вирішальними, хоча український сир, коли були проблеми з якістю, мав значний сегмент, але тільки для прикордонних територій.

"Тому звідси і наша позиція. Нас це не хвилює з точки зору швидшого допуску. Ми визначили свої вимоги, коли приїжджав міністр сільського господарства. Зараз з вами ми добралися тільки до другого пункту, і то у мене затерся тут серед численних паперів перелік тих питань, які в нас є на стадії документарної перевірки, яку ми проводили", - сказав Онищенко.

На сьогодні, запевнив він, Росспоживнагляд отримав весь перелік паперів від України для інспектування підприємств компанії Roshen, але і до них є питання.

"Ми їх будемо уточнювати в ході перевірки", - додав він.

Як відомо, Росспоживнагляд на цьому тижні розпочне інспекції українських фабрик кондитерської корпораціїRoshen, а також акредитованих лабораторій.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:24

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.