Уряд затвердив програму модернізації тепломереж країни

Кабінет Міністрів прийняв Програму модернізації систем теплопостачання України на 2014-16 роки, спрямовану на підвищення їх енергоефективності.

Про це повідомила прес-служба Мінрегіонбуду.

"Ми цілеспрямовано рухаємося у напрямку технічного переоснащення систем теплопостачання", - сказав з цього приводу глава Мінрегіонбуду Геннадій Темник.

За його словами, кінцевим результатом програми, перш за все, повинні бути "якісні і безперебійні" послуги гарячого водопостачання, а в зимовий період - теплопостачання населення.

Крім того, програмою передбачено зниження собівартості цих послуг і, відповідно, "забезпечення доступних для населення тарифів".

За словами міністра, реалізація програми дозволить скоротити споживання газу для виробництва теплової енергії за рахунок економії на 25,4%, а за рахунок газозаміщення - на 24,2%.

"В цілому економія має становити 49,6% або 4,1 мільярда кубометрів природного газу", - зазначають в міністерстві.

Як раніше заявляв Темник, на реалізацію розробленої Мінрегіонбудом програми модернізації систем теплопостачання країни необхідно 28 мільярдів гривень.

Раніше Темник заявляв, що уряд розглядає можливість залучення інвестицій у розмірі 16 мільярдів гривень для зниження собівартості комунальних послуг за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій.

Також раніше повідомлялось, що 40-45% тепла не доходить до квартир споживачів, адже втрачається при його транспортуванні через зношеність тепломереж.



Коментарі

Додати коментар


Наблюдатель

Тепломережі - это громко сказано, практически через ржавые трубы, засыпанные грязью или на половину в воде. Т.е. отапливаем вселенную, а Вы - 40% ! Да все 60%. Не перейдя на локальные автоматические миникотельни, проблему не решить в принципе, латать то что есть - деньги на ветер, ну и по карманам, конечно.

ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 22:07

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.