В 2014 році ЄС перевірить, як Україна витрачає його кошти

Цьогоріч ЄС надав Україні 270 мільйонів євро на проведення реформ у сфері енергетики, верховенства права та адаптації малих та середніх підприємств України до зони вільної торгівлі з ЄС.

Про це на брифінгу сказав керівник програми співробітництва Представництва ЄС в Україні Ендрю Разбаш, повідомляє УНН.

Як зазначається, з цих коштів близько 30 мільйонів євро ЄС направив на технічну допомогу Україні та фінансування неурядових організацій.

Загалом, за словами Разбаша, за всю історію незалежності Україна отримала від ЄС безповоротної допомоги на 3,346 мільярда євро.

"З цієї суми основна частина надавалась на національні програми із реформування системи управління в Україні, а також на ядерну безпеку та транскордонне співробітництво", - йдеться в повідомленні.

Разбаш зазначив, що в 2014 році ЄС планує провести незалежну оцінку бюджетної підтримки, яка надається Україні.

За його словами, аудит 2014 року покаже, чи вірно була вибрана Україною стратегія боротьби з корупцією та на що витрачається фінансування ЄС.

Від результатів аудиту буде залежати, яким буде подальше фінансування з боку ЄС.

Як повідомлялось, Євросоюз розглядає можливість поновлення допомоги Україні через механізм бюджетної підтримки у розмірі 160 мільйонів євро.

Раніше повідомлялось, що Україна повинна в разі набуття чинності Угоди про асоціацію з ЄС впровадити більше 300 регламентів Євросоюзу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 4:40

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.