Генпрокуратура назвала п'ять найбільших хабарів цього року

Генпрокуратура озвучила п'ять найбільших сум хабарів, які виявили цьогоріч правоохоронці.

Ці дані під час брифінгу назвав начальник Головного управління нагляду за додержанням законів Генпрокуратури Володимир Кривуценко, повідомляє DT.UA.

Найбільша сума хабара, задокументована цього року, становить 700 тисяч доларів, або понад 5,6 мільйона гривень.

Факт розглядається прокуратурою Києва і стосується арбітражного керівника, який проводив процедуру банкрутства ТОВ й вимагав від представника цього ТОВ хабар за закінчення процедури санації.

На другому місці факт хабара в 305 тисяч доларів або 2,5 мільйона гривень за надання в оренду частини території столичної автобази.

Третє місце - 225 тисяч доларів або 1,8 мільйона гривень.

"Таку неправомірну вигоду вимагали від громадян депутат Новофедіровської селищної ради Сакського району та селищний голова за прийняття позитивного рішення щодо надання у власність земельних ділянок", - повідомив Кривуценко.

На четвертому місці - хабар у сумі 150 тисяч доларів, який вимагав арбітражний керівник в Одеській області при розгляді провадження у справі про банкрутство товариства.

На п'ятому місці - неправомірна вигода в сумі 130 тисяч доларів або 1,1 мільйона гривень.

Цю суму вимагав голова Кам'янської сільської ради Чернівецької області за надання в оренду земельної ділянки водного фонду площею 10 гектарів.

Разом з тим, як зазначив Кривуценко, найбільшою сумою хабара, задокументованою правоохоронцями, залишається сума в 11 мільйонів доларів, яку вимагали директор Інституту педагогіки Академії педагогічних наук і його син за надання в оренду цілісного державного майнового комплексу.

Як повідомлялось, Україна - третя в Європі за рівнем корупції у бізнесі.

Більше про корупцію в Україні читайте в матеріалі "Реальної економіки".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:17

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.