Ощадбанк надасть півтора мільярди для добудови Дністровської ГАЕС

Міністерство фінансів дозволило "Ощадбанку" надати Дністровській гідроакумулюючій електростанції кредит під державні гарантії в розмірі 1,5 мільярда гривень на добудову першої черги станції.

Про це повідомляє УНІАН.

16 жовтня міністр фінансів України Юрій Колобов підписав державну гарантію на користь публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України", яка забезпечує виконання зобов'язань Міністерства енергетики та вугільної промисловості України за кредитним договором від 16 жовтня 2013 року на суму 1,5 мільярда гривень.

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького, будівництво першої черги Дністровської гідроелектростанції завершиться в 2015 році.

Дністровська ГАЕС, потужністю 2268 МВт в генераторному режимі і 2947 МВт у насосному, є унікальною і найпотужнішою в Європі. Вона призначена для використання в якості джерела енергії в період пікової потужності споживання -вечірнього і ранкового піку навантаження.

Енергетичний комплекс Дністровської ГАЕС складається з 7 гідроагрегатів і вводиться в експлуатацію декількома пусковими чергами.

До складу 1- ї черги ГАЕС входять 3 гідроагрегати. Перший гідроагрегат введений в промислову експлуатацію в кінці 2010 року.

Як писала "Реальна економіка", уряд тихо і без зайвого галасу наближається швидкими кроками до ухвалення оновленої енергетичної стратегії, що розрахована до 2030 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 15:46

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.