S&P переглянуло рейтинг Білорусії

Служба кредитних рейтингів міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's змінила прогноз по довгострокових кредитних рейтингів за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті Республіки Білорусь з позитивного на "стабільний".

Про це повідомляє ІТАР-ТАСС.

У той же час S&P підтвердило довгострокові і короткострокові суверенні рейтинги країни за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті на рівні "В -/ В", йдеться в повідомленні агентства.

"Перегляд прогнозу відображає нашу думку про те, що ймовірність підвищення рейтингів Білорусії в найближчі 12 місяців більше не оцінюється як один до трьох . Погіршення зовнішньоекономічних показників країни і посилення тиску на валютний курс обумовлюють значну вразливість зовнішньоекономічної позиції республіки", - наголошується в повідомленні S&P.

Рівень рейтингів Білорусії обмежений політичними ризиками, значними потребами уряду у фінансуванні, залежністю від зовнішнього фінансування, а також недостатніми зусиллями уряду країни щодо проведення необхідних структурних реформ, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності та поліпшення перспектив зростання білоруської економіки, вказує агентство.

Як відомо, Перший віце-прем'єр республіки Білорусь Володимир Семашко на енергетичному та екологічному конгресі заявив, що Білорусь повинна підготуватись до збільшення цін на газ і нафту через чотири роки.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 2:55

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.