Росія задумалась над будівництвом газопроводу до Індії

Росія і Індія домовилися створити дослідницьку групу для вивчення можливості прямої наземного транспортування російських вуглеводнів до Індії.

Про це пише "Лєнта.ру".

У Індії також підтвердили зацікавленість індійської Oil and Natural Gas Corporation у спільній з російськими компаніями розвідці родовищ вуглеводнів на території Арктики. Можливим партнером у даному випадку може стати "Роснефть".

Одним з найбільш перспективних проектів економічного співробітництва обох країн є проект нафтопроводу з Росії до Індії. Як заявляли тоді в ONGC, маршрут нафтопроводу може пройти через Афганістан і Пакистан. Тоді ж індійська газова компанія GAIL запропонувала російській стороні продовжити майбутній газопровід до Китаю до Індії.

У 2011 році дочірня компанія "Газпрому", Gazprom Marketing & Trading, домовилася про довгострокові поставки зрідженого природного газу до Індії.

Російська сторона буде поставляти сировину індійським фірмам GAIL, Gujarat State Petroleum і Petronet.

Як повідомлялось, уряд Росії затвердив схему територіального планування трубопроводів до 2030 року, планується побудувати газопровід "Алтай" з Ямало-Ненецького автономного округуКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:22

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.