Біля парку Шевченка у Києві може з'явитись новий ТРЦ

У 2014 році під київським парком імені Шевченка може розпочатися будівництво нового торгово-розважального центру, компанія-забудовник, якій вже виділено ділянку, веде переговори з інвесторами і завершує розробляти проектну документацію.

Про це пише газета "Сєгодня".

Трирівневий ТРЦ загальною площею в 31 тисячу квадратних метрів мають намір побудувати під вулицею Володимирською на ділянці від вулиці Толстого до бульвару Шевченка.

На будівництво комплексу, яке попередньо оцінене в 47 мільйонів доларів, може знадобитися від двох до двох з половиною років.

Компанія-забудовник Київміськбуд-Інвест заявляє про намір зробити новий комплекс культовим місцем для молоді, орієнтуючись на студентів кількох вузів, розташованих у центрі міста.

Окрім магазинів, в Універ-сіті, як назвали його автори проекту, планують розмістити кінотеатр, боулінг, атракціони, каток, більярд, місця громадського харчування. Крім того, заявлено про будівництво підземного переходу до станції метро Театральна.

Як повідомляє сама компанія, робота над проектом нового ТРЦ почалася в 2005 році. Відомо, що в 2007 році Київрада передала в оренду компанії дві земельні ділянки загальною площею понад 2 гектари на вулиці Володимирській, в 2008 році термін оренди був продовжений на сім років, а після будівництва комплексу забудовник має намір оформити права власності на землю.

Варто відзначити, що згідно документації, земля відводилася під будівництво підземного переходу з приміщеннями торговельно-виставкового комплексу.

Експерти відзначають, що в такому місці великої торгово - розважальний центр буде важко обслуговувати, оскільки біля парку Шевченка мало паркувальних місць, також може бути ускладнений під'їзд вантажних машин з товаром.

У свою чергу міська влада ще не прийняла остаточного рішення щодо нового підземного об'єкта в центрі міста.

"Якби мова йшла про підземний паркінг, яких у центрі недостатньо, я був би "за". А магазини в надлишку. Питання про ТРЦ потрібно вивчити", - зявив заступник голови КМДА Михайло Кучук.

Як відомо, обсяг інвестицій у торговельну нерухомість Центральної та Східної Європи в першому півріччі 2013 виріс в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року на 70% - майже до 2 мільярдів євро.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 2:17

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.