Спростування
Спростування
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Сланцева лихоманка в Польщі зводиться нанівець
Керівника польської компанії звільнили після скандалу з "Газпромом"
Росія "розіграла" Польщу щодо газопроводу - Коморовський
ЄС зацікавлений в оренді українських газових сховищ
Польща, прагнучи більше відкрити свій газовий ринок для нових учасників, дозволить їм тепер торгувати напряму на своїй новій газовій біржі з 1 листопада.
Про це повідомляє "Українська енергетика".
Компанії-трейдери та великі споживачі могли до цього часу торгувати на ринку через брокерські будинки. Їх пряма участь стала можливою після внесення змін до закону про енергетику.
"Нові регулювання дозволять нам представити гравців ринку, чиєю роллю буде забезпечити ліквідність. Ми також бачимо зацікавленість в діяльності біржі серед іноземних гравців", - заявив голова POLPX exchange Іренеуш Лазор.
На його думку, можливість прямої торгівлі на біржовому ринку є ще одним кроком на шляху до лібералізації доступу до вільного ринку та покращення його ліквідності.
Як повідомлялось, у Польщі почали розробку найбільшого в країні родовища нафти і природного газу ЛМГ - Любятув, Мендзихуд і Гротув.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.