Чехи займуться переоснащенням підприємств Укроборонпрому

Держконцерн Укроборонпром і чеська ALTA намітили плани щодо співпраці в програмі технічного переоснащення підприємств держконцерну.

Про це пише "Forbes-Україна", посилаючись на офіційний сайт Укроборонпрому.

Плани закріплені меморандумом про співпрацю. Згідно з документом, сторони співпрацюватимуть у проведенні технічного переоснащення підприємств "Укроборонпрому", модернізації їх виробничої бази, впровадженні новітніх технологій і підготовці фахівців.

Як очікується, в першому етапі програми співпраці будуть задіяні ДП "Завод ім. Малишева", ДП "Науково-технічний комплекс "Завод точної механіки", ДП "Науково-виробничий комплекс "Фотоприлад".

Чеська група компаній ALTA - одна з найбільших машинобудівних та інжинірингових компаній Центральної та Східної Європи. Підприємства групи спеціалізуються, в тому числі, на виробництві технологічного устаткування для машинобудування, ГМК, енергетики.

Створений указом президента в грудні 2010 року держконцерн "Укроборонпром" спільно з урядом України забезпечує управління об'єктами держвласності в ОПК.

На сьогоднішній день учасниками держконцерну виступають 134 підприємства українського ОПК, включаючи держкомпанію "Укрспецекспорт" та її дочірні підприємства.

Згідно з озвученими на початку року планам, "Укроборонпром" готує реформування порядку 80% своїх підприємств.

Як повідомлялось, чистий прибуток держконцерну "Укроборонпром" у першому півріччі 2013 року становив 410 мільйонів гривень порівняно зі збитком 97,6 мільйона гривень за аналогічний період минулого року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 5:01

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.