"Укрзалізниця" недоотримала близько 130 мільйонів від перевезень пільговиків

За 9 місяців цього року "Укрзалізниця" перевезла у дальньому сполученні 7,7 мільйона пільговиків на суму майже 192 мільйони гривень, однак, отримала компенсацію лише на третину цієї суми.

Про це повідомляє Головне фінансово-економічне управління "Укрзалізниці".

Зокрема, за 9 місяців поточного року "Укрзалізниця" перевезла у дальньому сполученні 4,7 мільйона студентів денної форми навчання та 2,1 мільйона дітей віком від 6 до 14 років.

Крім того, "Укрзалізниця" перевезла 68,8 тисячі дітей-сиріт, 68,6 тисячі дітей-інвалідів, 605,9 тисячі інвалідів за станом здоров’я й 78,3 тисячі учасників бойових дій.

Як зазначають в компанії, витрати на перевезення студентів становили понад 103 мільйони гривень.

"Ще в 42 мільйони гривень обійшлися перевезення дітей віком від 6 до 14 років, пільговий проїзд яких залізничники забезпечують власним коштом - в державному бюджеті покриття витрат не передбачене", - йдеться в повідомленні.

Загалом, як зазначають в компанії, пасажирськими поїздами дальнього сполучення з початку року перевезено майже 96,8 мільйона пасажирів.

Як зазначається, за останні чотири роки та 9 місяців цього року "Укрзалізниця" недоотримала за пільговий проїзд пасажирів у дальньому та приміському сполученнях близько 1,8 мільярда гривень.

Зокрема, обласні державні адміністрації заборгували 1,012 мільярда гривень, а Міністерство освіти та науки - 592,3 мільйона гривень.

Пільгові перевезення дітей віком 6-14 років обійшлися "Укрзалізниці" майже у 184 мільйони гривень.

Як повідомлялось, раніше "Укрзалізниця" заявляла, що в січні-серпні цього року отримала збиток від перевезення пасажирів у розмірі 3,858 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:47

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.