Фірми, пов'язані із затриманим Анісімовим, отримали підрядів на 269 мільйонів

Фірми, які мають зв'язок із затриманим Євгеном Анісімовим, протягом останніх років отримали державні підряди на суму щонайменше 269,24 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші Гроші. Запоріжжя".

"Найрезультативнішими для не чужих Анісімову фірм, стали тендери на постачання товарів та послуг для Запорізької АЕС", - пише видання.

Зокрема, ТОВ "Алькор комплекс" за результатами п'яти торгів отримало від Запорізької АЕС замовлень на суму 73,4 мільйона гривень, а ТОВ "Тета Груп" в дванадцяти тендерах - на 26,82 мільйона гривень.

Як зазначажться, ТОВ "Алькор комплекс" заснувала Оксана Гавура. Цю фірму заснували безпосередньо Євген Анісімов та Андрій Олейніков. Цей же Олейніков заснував і ТОВ "Тета Груп".

Крім того, на тендері Запорізької АЕС на закупівлю деталей до двигунів на загальну суму 18,33 мільйона доларів переможцем стала британська компанія Delta Business Invest LLP, пов’язана з Валеріє Коваленком.

Він відомий як заступник директора фірми "Деа Рома, ЛТД", яка через ТОВ "Перша юридична компанія" контролюється Анісімовим.

Крім того, ТОВ "Мідас-буд" протягом 2011-2013 років отримало підрядів на ремонті роботи на суму 14,04 мільйона гривень.

Як пише видання, з грудня минулого року "Мідас-буд" фактично стало монополістом по розробці проектної документації для водозабезпечення підприємців.

"Представляв інтереси фірми на КП "Водоканал" Олександр Лягута, брат Ігоря Лягути, відомого як ставленика Анісімова для контролю земельного ринку Запоріжжя", - пише видання.

Як відомо, Євгена Анісімова було затримано 21 жовтня у Запоріжжя і доставлено у Київ для проведення слідчих дій по карній справі, відкритій по статті за вимагання (передбачено покарання до 12 років тюрми).

МВС назвало його "кримінальним авторитетом на прізвисько "Анісім".

Раніше його також називали запорізьким уповноваженим від авторитетного народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка.

Як нещодавно повідомлялось, за даними ЗМІ банк Іванющенка повертає депозити за півціни.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.