Президент автокорпорації "Богдан" хоче в депутати

Президент автокорпорації "Богдан" Олег Свинарчук подав до ЦВК документи для реєстрації кандидатом у народні депутати на повторних виборах до парламенту у 194-му окрузі (Черкаси).

Як повідомляє Forbes, Свинарчук балотуватиметься як самовисуванець.

"Я завжди намагався триматися осторонь від політики. Але сьогодні ситуація в економіці країни така, що дозволити собі й далі не брати участі в політиці я не можу", - сказав підприємець.

Він додав: "На мій погляд, Україні сьогодні потрібно якомога більша кількість антикризових менеджерів, управлінців нової формації у владі".

У програмі кандидата зазначається, що він не має наміру входити в парламентську більшість у її нинішньому форматі, й буде голосувати тільки особисто.

Як відомо, Свинарчук з 1997 по 2012 роки обіймав посаду заступника генерального директора ЗАТ "Укрпромінвест", промислової групи народного депутата Петра Порошенка.

З 2005 року за сумісництвом він є президентом корпорації "Богдан", а з 2012 року - президентом корпорації за основним місцем роботи.

Як повідомлялось, корпорація "Богдан" у січні-серпні цього року скоротила виробництво легкових автомобілів на 50%.

За підсумками 2012 року корпорація знизила обсяги виробництва автомобілів всіх видів на 36,2% порівняно з 2011 роком - до 13 455 одиниць.

Корпорація "Богдан" створена Порошенком в лютому 2005 року.

Корпорація має два заводи: з виробництва легкових автомобілів в Черкасах (зокрема, випускає автомобілі Lada і Hyundai, а також автомобілі під власним брендом), а також автобусів і тролейбусів у Луцьку.

Повторні вибори до парламенту пройдуть 15 грудня цього року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:38

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.