"Енергоатом" отримав майже 5 мільярдів збитків

Державне підприємство НАЕК "Енергоатом" в січні-вересні 2013 року за міжнародніми стандартами фінансової звітності отримало чистий збиток у розмірі 4,651 мільярда гривень, проти 1,528 мільярда гривень чистого прибутку роком раніше.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на систему розкриття інформації НКЦПФР.

У повідомленні "Енергоатома" йдеться, що його чистий дохід від реалізації продукції у звітному періоді скоротився на 6,5%, а в грошовому виразі на 877, 852 мільйона гривень до 12,579 мільярда гривень.

Підприємство закінчило дев'ять місяців з валовим збитком 2,988 мільярда гривень, проти валового прибутку 3,61 мільярда гривень роком раніше.

Як відомо, державне підприємство "НАЕК" Енергоатом" оголосило тендер на залучення поновлюваної кредитної лінії на 40 мільйонів доларів.

Як повідомлялось, Південноукраїнська АЕС 18 жовтня за результатами тендеру уклала угоду зUNIX CZ s.r.o на виконання розрахунково-аналітичного обґрунтування сейсмостійкості обладнання енергоблоку №2 вартістю 375 тисяч доларів (близько 3 мільйонів гривень).

Раніше фірма Unix Cz s.r.o. також отримала від "Енергоатому" підряд вартістю 8,77 мільйона гривень на подібні дослідження на Запорізькій АЕС.

Раніше повідомлялось, що компанія Unix Cz s.r.o. отримала підряди в системі "Енергоатому" на загальну суму 3,44 мільйона доларів.

Як відомо, держпідприємство "НАЕК "Енергоатом" - найбільший виробник електроенергії в Україні - є оператором всіх діючих атомних станцій України.

В червні цього року уряд затвердив нового керівника компанії - виконуючим обов'язки став Микита Константінов.

Як повідомлялось, Господарський суд Києва 17 жовтня відмовив у порушенні справи про банкрутство "Енергоатому".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 14:26

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.