У Єнакієво за сприяння президента з'являться атракціони за 4 мільйони

Єнакієвська міськрада Донецької області за результатами тендеру уклала низку угод з фірмою "Італпарк" на закупівлю дитячих атракціонів для парку культури та відпочинку загальною вартістю 4,15 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Загалом було замовлено п'ять атракціонів: "паровоз" за 523 тисячі гривень, карусель за 914 тисяч гривень, "центрифуга" за 732 тисячі гривень, дитяча "центрифуга" за 820 тисяч гривень та "автомобілі" за 116 тисяч гривень.

Кошти на придбання атракціонів виділяють з державного бюджету. Головний розпорядник - Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

За даними видання, київську фірму "Італпарк", яка виграла тендер, заснував Олексій Москаленко.

Поки що єдиний тендер, який вигравала ця фірма - на карусель для Артемівського парку за 396 тисяч гривень минулого літа.

Видання нагадує, що минулого року під час візиту до рідного Єнакієвого президент Віктор Янукович дав місцевій владі розпорядження реконструювати місцевий парк імені Вознесенського.

Раніше повідомлялось, що "Укрпошта" уклала угоду з фірмою "Анте Медіам" на послуги "приватної хмари" в дата-центрі "Парковий", що розміщений під вертолітним майданчиком, побудованим для президента.

За даними експертів, "Укрпошта" переплатила за ці послуги у 6-8 разів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, :18

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.