"Нафтогаз" заявляє, що надав суду достатні докази в рамках спору з Фірташем

Компанія "Нафтогаз України" вважає, що надала достатні докази суду в рамках спору з "УкрГаз-Енерго" щодо 4,862 мільярдів кубометрів газу, однак, суд став на сторону останньої компанії, що належить бізнесмену Дмитру Фірташу.

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"Під час розгляду справи №5011-74/9393-2012 за позовом ЗАТ "УкрГаз-Енерго" про визнання права власності на природний газ в обсязі 4,862 мільярдів кубометрів компанія "Нафтогаз України" надала суду всі наявні і достатні докази", - йдеться в повідомленні прес-служби.

В "Нафтогазі" підкреслюють, що компанія розпоряджалась газом відповідно до договору поставки природного газу, укладеного з "УкрГаз-Енерго".

"На жаль, вирішуючи спір, суд прийняв рішення не на користь компанії "Нафтогаз України"", - додали в компанії.

Як повідомлялось, Госпсуд Києва постановив забрати вказаний вище обсяг газу у "Нафтогазу" для передачі фірмі Фірташа.

Підставою для визнання того, що "Нафтогаз" "незаконно заволодів майном", суд визнав відсутність у нього актів прийому-передачі газу, які у НАКу "загубились".

Крім того, за рішенням того ж суду відбулось "повернення" половини акцій "УГЕ", які були у власності держави, компанії Фірташа "УкрГаз-Енерго".

Як відомо, ЗАТ "УкрГаз-Енерго" було засноване на паритетних умовах "Нафтогазом" та "РосУкрЕнерго АГ".

А "РосУкрЕнерго АГ" на 50% є власністю російського "Газпрому" та приватної фірми, якою володіли особисто Дмитро Фірташ (90%) та Іван Фурсін (10%).

Як повідомлялося, на початку жовтня президент РФ Володимир Путін заявив, що дозволив "Газпрому" надати знижку на постачання газу в Україну.

Пізніше виявилось, що знижка надана трейдеру Ostchem Фірташа - за пільговою ціною 260 доларів за тисячу кубометрів ця компанія зможе закупити додаткові 5 мільярдів кубометрів газу.

Також повідомлялось, що Ostchem закачав вже у підземні сховища України 4 мільярди кубометрів газу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 4:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.