ДПС: облаштування кордону з Росією колючим дротом - це звичайна практика

Облаштування українсько-російського кордону колючим дротом - це практика, яка застосовується країнами ще з радянських часів.

Про це заявили в Державній прикордонній службі України, повідомляє "Інтерфакс- Україна".

"Проблема створена абсолютно штучно. Адже точно такі ж інженерні засоби використовуються і на західному кордоні України", - розповів помічник голови прикордонного відомства Сергій Астахов.

За його словами, такий вид інженерного облаштування держкордону поряд з ровами, вежами та іншими заходами, спрямованими проти нелегальної міграції, використовується ще з радянських часів на різних ділянках українського кордону.

Як відомо, ЗМІ раніше повідомили, що на українсько-російському кордоні, зокрема, в Луганській області почали встановлювати загородження з колючого дроту.

Разом з тим, повідомляється, що глава МЗС Росії Сергій Лавров вважає правильним, коли поїздки громадян Росії і України будуть здійснюватись за закордонними паспортами.

Про це він сказав сьогодні, виступаючи в Донському державному техуніверситеті.

"Я вважаю, що це абсолютно правильно. Треба їздити по закордонних паспортах, а не за внутрішніми паспортами ... Закордонний паспорт зараз отримати - не проблема", - сказав він.

В той же час він заявив, що Росія не має наміру вводити візовий режим щодо громадян України.

"Якщо мова йде про російську позицію, позицію МЗС, то ніяких візових режимів вводити не збираємося", - сказав він.

Зі свого боку глава МЗС України Леонід Кожара під час зустрічі з Лавровим у Ростові-на-Дону зазначив, що сторони домовились якнайшвидше завершити делімітацію морських кордонів.

"Ми підтвердили важливість якнайшвидшого завершення делімітації морських просторів Азовського і Чорного морів, а також у Керченській протоці", - сказав Кожара.

Як відомо, Україна планує підписати з ЄС Угоду про асоціацію, а також - про спрощення візового режиму.

Одним з важливих напрямків співпраці з ЄС є запобігання нелегальній міграції, для чого Україна зобов'язалась посилити свої східні кордони.

Як повідомлялось, Державна прикордонна служба України відзначає збільшення в останні роки кількості незаконних мігрантів з пострадянських країн.Коментарі

Додати коментар


КРЫМ

Цыганва в своем репертуаре :D

ЮДОМОСКАЛОФАШИСТІВ НА ПАЛЮ

З НАШИМИ БРАТАМИ ПОТРІБНО БУДУВАТИ.....................МУРИ!!БЕЗ ЩІЛИН!!ВИСОТОЮ БІЛЬШ ЯК 2 МЕТРИ!ПРОЛІЗІТЬ,ЯКЩО МЕНШЕ!СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЯМ СЛАВА!РАША-ПАРАША,ГУДБАЙ!ІМПЕРІЯ ЗЛА ПОВИННА БУТИ ЗНИЩЕНА!ПУТЛЕР,КАПУ№Т!

ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 22:30

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.