"Бориспіль" відкриває понад 20 нових авіасполучень

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" з початку зимової навігації - з 27 жовтня цього року - відкриває понад 20 нових авіасполучень до країн Європи та Азії.

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

З першого дня зимової навігації з "Борисполя" вже почала виконувати щоденні регулярні рейси найбільша авіакомпанія Швейцарії Swiss International Airlines за маршрутом Цюрих-Київ-Цюрих (Швейцарія).

З 12 листопада авіакомпанія "Татарстан" (Росія) здійснить свій перший рейс Казань-Київ-Казань. Рейси авіакомпанія планує виконувати по вівторках та п'ятницях.

З 1 грудня аеропорт обслуговуватиме нову авіакомпанію Ellin Air, яка виконуватиме рейс за маршрутом Київ-Салоніки (Греція) щосереди та щонеділі.

Крім того, протягом зимової навігації нові рейси з "Борисполя" на Бангкок (Таїланд) здійснюватиме авіакомпанія Windrose.

Чартерна програма авіакомпанії Windrose передбачає з листопада далекомагістральні рейси до Пунта Кани (Домінікана), з січня - Зальцбург (Австрія), Татри (Словаччина), Куусамо і Киттиля (Фінляндія).

"Авіалінії Харкова" з кінця жовтня буде виконувати далекомагістральну програму за маршрутами Київ-Гоа (Індія) та Київ-Бангкок (Таїланд).

У планах авіакомпанії також рейси до Пхукета (Таїланд), Пунта Кани (Домініканська Республіка) та Нха Транга (В'єтнам).

Авіакомпанія "МАУ" планує відкрити з листопада регулярний рейс на Ташкент (Узбекистан), а з грудня - на Бангкок (Таїланд) та Софію (Болгарія).

З грудня "Бориспіль" почне також обслуговувати регулярні рейси авіаперевізника Meridiana fly за напрямками Неаполь та Верона (Італія), а з лютого - Austrian Airlines з напрямком до Інсбрука (Австрія).

Нові чартерні рейси відкриє також авіакомпанія UTair: з листопада - Гран-Канарія (Іспанія), з січня - Зальцбург (Австрія), Гренобль (Франція).

З грудня авіакомпанія New Livingston Spa здійснюватиме регулярні польоти до міста Ріміні (Італія) - по вівторках та четвергах.

Крім того, з 16 січня 2014 року з аеропорту "Бориспіль" буде здійснено перший рейс за маршрутом Дубай-Київ-Дубай від найбільшого авіаперевізника міжнародного сполучення Emirates (Дубай, ОАЕ).

Як зазначається, "Бориспіль" продовжує активно працювати над залученням авіаперевізників та відкриттям нових напрямків.

"Наразі керівництво підприємства веде переговори відносно розширення програм польотів до аеропорту з понад 50 авіакомпаній світу", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, вчора, 27 жовтня, в Дубаї відкрився новий аеропорт, з якого Wizz Air здійснюватиме регулярні рейси до Києва.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:00

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.