Росспоживнагляд образився на українців і хоче повторної інспекції Roshen

Росспоживнагляд, який на минулому тижні проводив інспекцію фабрик Roshen, готовий повторно їх проінспектувати після зміни позиції представників української влади щодо російських експертів.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Росспоживнагляду.

"Робота експертів Росспоживнагляду на території України відбувалася в неділовій і недружній обстановці, створюваній керівництвом Мінагрополітики України, яке виступило із заявами, спрямованими на дискредитацію експертів", - йдеться в заяві російської сан служби.

Як зазначається, "з урахуванням виявлених проблем повторна перевірка українських фабрик можлива лише в разі принципової зміни позиції української сторони щодо усунення виявлених порушень та належного забезпечення перебігу заходів з перевірки".

В Росспоживнагляді також заявили, що українська кондитерська продукція виготовляється на основі застарілих нормативів і не відповідає санітарним вимогам Росії за показниками мікробного псування.

Крім того, як зазначив Росспоживнагляд, система контролю якості в цій корпорації "не достатня для забезпечення безпеки продукції, що постачається на російський ринок". Зокрема, на думку фахівців російського відомства, сировина, яка постачається на фабрики Roshen, не контролюється виробничими лабораторіями і оцінюється тільки за супровідними документами постачальників.

Як відомо, протягом минулого тижня тривала інспекція Росспоживнаглядом кондитерських фабрик корпорації Roshen.

Однак, як повідомив перший заступник міністра аграрної політики Іван Бісюк, Росспоживнагляд завершив інспекцію, не озвучивши своїх висновків.

Висновки Росспоживнагляду були необхідні для відновлення поставок продукції Roshen до Росії.

Міністр агрополітики Микола Присяжнюк сподівався, що ці поставки після інспекції Росспоживнагляду відновляться вже з 1 листопада.

Разом з тим, Присяжнюк заявляв, що у складі робочої комісії Росспоживнагляду присутні представники російських кондитерських компаній, що викликало підозри про промисловий шпіонаж.

Як відомо, 29 липня глава Росспоживнагляду Онищенко заборонив постачання в Росію продукції компанії Roshen.

В Україні діють чотири фабрики Roshen - київська, вінницька, маріупольська і кременчуцька.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 20:41

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.