Україна піднялась на 25 сходинок у рейтингу легкості ведення бізнесу

Україна піднялася на 25 позицій у щорічному рейтингу Doing Business, який складають експерти Світового банку та компанії IFC.

Про це повідомляє "Комерсант-Україна".

Як зазначається, зростання позицій України в рейтингу легкості ведення бізнесу почалося минулого року, коли країна піднялася на 15 сходинок.

Тепер же Світовий банк зафіксував проведення в країні реформ у 8 з 10 досліджуваних напрямках.

Серед індексів, що формують загальний рейтинг, прогрес відсутній лише в питаннях виконання контрактів (45-е місце; падіння на 3 позиції ) і захисту прав інвесторів (128-е місце; падіння на 11 позицій).

Незважаючи на реформи, Україна також втратила позиції в індексах підключення до електроенергії (172-е місце), міжнародної торгівлі (148) і процедур банкрутства (45).

Тим часом, покращились позиції країни у сферах отримання дозволів на будівництво (зі 183-го на 41-е місце) та реєстрації прав власності (з 197-го до 97-го місця).

У сфері сплати податків - ключового для бізнесу - прогрес виявився мінімальним (всього на одну позицію - до 164-го місця).

Найвищий рейтинг (13-е місце) Україна має за легкістю надання кредитів.

Як зазначається, країна випередила в рейтингу Бразилію, але все ще відстає від багатьох держав СНД - наприклад, Білорусі, Киргизії і Росії.

Як відомо, Україна піднялася на 15 сходинок і перемістилася зі 152 на 137 місце в рейтингу Doing Business-2013.

Раніше повідомлялось, що Україна посіла перше місце в світі за кількістю податків в рейтингу Doing Business - в середньому 28 на кожне підприємство. Хоча з такою оцінкою не погоджується Міндоходів.

Також повідомлялося, що президент Віктор Янукович наполягав, що у 2013 році Україна повинна увійти до першої сотні країн за легкістю ведення бізнесу.

Як відомо, ЕВА нещодавно підняла індекс інвестиційної привабливості України, мотивуючи сподіваннями на покращення ведення бізнесу в країні після підписання угоди з ЄС.

Як відомо, Україна планує укласти з ЄС Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2021, 18:44

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.