Суд забрав кафе у дочки Тимошенко

Апеляційний суд Дніпропетровська ухвалив рішення щодо конфіскації приміщення кафе "Варенична", що належить Євгенії Тимошенко.

Про це заявив на прес-конференції у вівторок заступник глави партії "Батьківщина" Олександр Турчинов, повідомляє "Українська правда".

Він зазначив, що приміщення придбано ще у 2000 році, а у 2012 той же склад суду, вирішив, що підстав для конфіскації приміщення немає.

"Але 24 жовтня вони (влада) таки повторно примусили суд розглянути це питання, і суд прийняв рішення про конфіскацію цього приміщення", - розповів Турчинов.

За його словами, Євгенія Тимошенко відстоюватиме свої права у європейських судових інстанціях.

Турчинова також наголосив на черговій спробі тиску на родину екс-прем'єра з боку влади.

"Це низько, враховуючи те, що у Євгенії Тимошенко немає такої бізнес імперії, як у сім'ї Януковича", - обурився він.

Видання додає, що у сім'ї Тимошенко було два заклади харчування у Дніпропетровську: кафе "Варенична" і кафе "Золота рибка".

Як повідомлялось, парламент переніс на 5-8 листопада ухвалення законопроекту, яким передбачається усунення перешкод для звільнення чи лікування за кордоном екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Це питання залишається єдиною важливою перешкодою для підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС на саміті Східного партнерства у листопаді цього року в Литві.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:04

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.