Бізнес c розумінням сприймає відстрочку зниження ставок податку на прибуток і ПДВ - Клименко

Рішення про відстрочення зниження ставки податку на прибуток та ПДВ, продиктоване економічною нестабільністю та рекомендаціями Міжнародного валютного фонду, обговорюється на рівні уряду і ділових кіл і може бути прийнято найближчим часом.

Про це повідомляє УНІАН.

"Ми дійсно перебуваємо в діалозі, дійсно слухаємо експертів і бізнес, що можна зробити, що доцільно. Всі консультації ми закінчимо найближчим часом і вийдемо з рішенням, яке буде відображено в законі про держбюджет на 2014 рік", - сказав міністр доходів і зборів України Олександр Клименко.

При цьому він вважає, що в діловому середовищі рішення про відстрочення зниження податкових ставок сприймають з розумінням.

"Бізнес c розумінням сприймає відстрочку зниження ставок податку на прибуток і ПДВ" , - зазначив Клименко.

Як повідомлялось, в ході роботи місія МВФ рекомендувала українському уряду відкласти зниження ставок ПДВ і податку на прибуток, які повинні увійти в дію з 1 січня 2014 року.Коментарі

Додати коментар


Лоу

Бизнес прекрасно понимает, что от переговоров с МВФ сейчас зависит будущее их налогов, и никто, в том числе Кабмин, не может на ситуацию повлиять и как-то её ускорить. Потому и приходится входить в положение всем заинтересованным, вариантов-то нет.

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:36

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.