Україна поскаржилась на Росію у СОТ. Через Roshen

Україна підняла питання про торгові обмеження Росії щодо української кондитерської компанії Roshen на засіданні Комітету СОТ у Женеві вчора, 30 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"Україна наголосила на непрозорості вжитого заходу, його невиправданості та дискримінаційному характері", - йдеться у повідомленні.

Представник міністерства нагадав про зобов'язання Росії перед СОТ щодо надання офіційних роз'яснень і обґрунтування своїх дій на основі норм СОТ.

Питання заборони Росією імпорту української кондитерської продукції також порушувалось під час засідання Комітету СОТ із санітарних та фітосанітарних заходів 16-18 жовтня 2013 року, зазначають у міністерстві.

"Україна залишає за собою право повернутись до розгляду даного питання у всіх відповідних органах СОТ", - заявила представник міністерства зі співробітництва з СОТ Світлана Зайцева.

Як відомо, 29 липня глава Росспоживнагляду Онищенко заборонив постачання в Росію продукції компанії Roshen.

Як відомо, протягом минулого тижня тривала інспекція Росспоживнаглядом кондитерських фабрик корпорації Roshen.

Однак, як повідомив перший заступник міністра аграрної політики Іван Бісюк, Росспоживнагляд завершив інспекцію, не озвучивши своїх висновків.

Висновки Росспоживнагляду були необхідні для відновлення поставок продукції Roshen до Росії.

Разом з тим, Міністр агрополітики Микола Присяжнюк заявляв, що у складі робочої комісії Росспоживнагляду були присутні представники російських кондитерських компаній, що викликало підозри про промисловий шпіонаж.

Росспоживнагляд заявив, що готовий повторно проінспектувати фабрики Roshen.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:58

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.