Євросоюз домовляється з МВФ, щоб надати фіндопомогу Україні - ЗМІ

Євросоюз проводить переговори з МВФ щодо надання до кінця цього року додаткових позик Україні, яка знаходиться під економічним тиском з боку Росії.

Як повідомляє "Українська правда", про це пише Reuters з посиланням на джерела в ЄС.

Згідно з інформацією, якщо після підписання угоди з Євросоюзом, Росія скористається сценарієм "газової війни", то Європа готова допомогти Україні з газом та грошима.

Чиновник у ЄС, який безпосередньо бере участь у переговорах, повідомив, що наразі відбувається обговорення з МВФ угод про фінансування, які можуть бути підписані найближчим часом.

Водночас, пише видання, голова місії МВФ в Україні Микола Гергієв вважає, що жодного зв'язку між підписанням асоціації з ЄС та отриманням грошової допомоги немає.

Як зазначається, у коментарі Reuters українські чиновники заявили, що ведуть переговори з валютним фондом без посередників.

"Поки невідомо, якого розміру грошову допомогу потребує Україна, однак банкіри та фінансисти, які знайомі з економічним становищем країни, вважають, що ця сума може становити від 10 до 15 мільярдів доларів", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, умови отримання допомоги МВФ для України залишаються незмінними.

Відомо, що місія МВФ на чолі з Миколою Георгієвим з 17 по 29 жовтня оцінювала макроекономічну ситуацію в Україні з тим, щоб в перспективі надати новий кредит.

За підсумками роботи в Україні МВФ розкритикував випуск урядом казначейських векселів і рекомендував українському уряду скоротити зарплати і субсидії.

МВФ також рекомендує українській владі відкласти зниження ставок ПДВ і податку на прибуток.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 20:54

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.