Суд залишив видавцям Януковича ділянку в парку Донецька

Скандальний сквер по вулиці Петровського у Донецьку, де у березні вирубали дерева, залишився в оренді у ТОВ "Альфа Строй Індастрі".

Як повідомляють "Наші гроші", про це йдеться у постанові Вищого господарського суду України від 28 жовтня.

Як зазначається, цю ділянку площею 0,51 гектара "Альфа Строй Індастрі" отримало в оренду строком на 10 років у 2009 році.

Там планується будівництво торгово-адміністративного комплексу.

Однак, навесні цього року у цьому сквері вирубали дерева й після протесту місцевих жителів, міськрада розірвала договір оренди із фірмою.

Остання оскаржила це рішення і виграла у всіх трьох судових інстанціях.

"Судами встановлено, що акт обстеження ділянки, на основі якого міськрада прийняла рішення про розірвання договору оренди, складений за відсутності представника фірми і не містить даних про кількість та вид знесених дерев, а також час їх вирубки", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає видання, засновниками ТОВ "Альфа Строй Індастрі" є Володимир Нестеренко, Геннадій Устіменко, Андрій Голядкін і Сергій Сівцов.

Причому, Нестеренко і Устіменко відомі тим, що були засновниками друкарні "Новий світ", яка у 2011 році за 16,4 мільйона гривень купила права на видання творів президента Віктора Януковича.

Раніше повідомлялось, що рідному Єнакієво Януковича буде встановлено парк атракціонів на 4,15 мільйона гривень.

Також повідомлялось, що нещодавно на дорогу в селі, де мав проїхати Янукович, Київська ОДА виділила 4,7 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 9:31

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.