Президент підписав закон, що спрощує отримання допомоги при народженні дитини

Президент Віктор Янукович підписав закон щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини.

Про це повідомляє УНІАН.

Закон №644- VII "Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини" був прийнятий Верховною Радою 10 жовтня.

Допомога при народженні дитини за цим законом надається одному з батьків дитини (опікуну), з яким постійно проживає дитина. Одноразова допомога, призначена опікуну, вважається власністю дитини.

Стаття 11 доповнюється чотирма новими частинами, згідно з якими для призначення допомоги при народженні дитини до органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та свідоцтва про народження дитини подається заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина.

Заява складається у довільній формі із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини. Даний перелік документів є вичерпним.

Орган праці та соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, або за місцем народження дитини після звернення одного з батьків (опікуна) за призначенням допомоги самостійно отримує всі необхідні відомості для призначення такої допомоги, а також дані для реєстрації місця проживання дитини.

Стаття 6 закону доповнюється новою частиною, згідно з якою реєстрація місця проживання новонародженої дитини здійснюється також на підставі даних, що зазначив законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.

Як повідомлялось, нещодавно прем'єр Микола Азаров заявив, що гарантує безумовне продовження фінансування соціальних видатків попри бюджетні проблеми.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 4:25

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.