Американський мільярдер закликав збільшити податки для багатих

Білл Гросс - керуючий найбільшого фонду облігацій у світі - закликав найбагатших людей США підтримати введення більш високих податків на процентний дохід і приріст капіталу, щоб допомогти національній економіці.

Про це повідомляють "Вєсті" з посиланням на Reuters.

На сьогодні процентний дохід в США оподатковується за ставкою 20% замість майже 40%, яка є максимальною ставкою на звичайний високий дохід.

Співзасновник і співдиректор з інвестицій Pacific Investment Management Co Гросс зазначив, що мільярдери Уоррен Баффетт і Стенлі Дракенміллер також виступають з подібними пропозиціями.

"Ера, коли ставки податку на капітал менше, ніж на працю, повинна завершитися", - сказав мільярдер.

Гросс відзначив, що підвищення податків може поліпшити конкурентні позиції США в порівнянні з Німеччиною і Канадою.

За його словами, розвинені економіки функціонують краще, коли нерівність у доходах є мінімальною.

Раніше в інтерв'ю CNBC Гросс сказав, що він і його дружина взяли на себе зобов'язання позбутися всіх своїх грошей, перш ніж вони помруть.

Примітно , що мільярдер поклав провину на Федеральну резервну систему США за внесок в зростання дисбалансу доходів.

Він вважає, що програма кількісного пом'якшення, яка діє з кінця 2008 року і передбачає викуп активів на 1 трильйон доларів майже щороку, змусила інвесторів вкладати в ризикові активи, а не в "продуктивні основні засоби".

В даний час ФРС купує казначейські й іпотечні облігації в обсязі 85 мільярдів доларів щомісяця. Також ФРС утримує ставки біля нуля з кінця 2008 року.

"Довгостроковою зростання кожної компанії і всіх країн залежить не від алхімічних операцій щодо балансу та фінансового чаклунства, а від інвестицій і кінцевого попиту на продукцію компаній чи країни", - додав Гросс.

Як відомо, раніше американський мільярдер Стенлі Дракенміллер назвав політику ФРС щодо стимулювання економіки "фантастичною для кожної багатої людини", але такою, що приводить до подальшого зубожіння бідних.

Як повідомлялось, американські біржові індекси досягли рекордної стелі від політики ФРС щодо додаткового закачування коштів в фінансову систему.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:46

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.