В США дозволили користуватись гаджетами під час польотів

Федеральне управління цивільної авіації США зняло заборону на користування мобільними гаджетами під час польотів, таким чином до кінця року старі правила будуть скасовані на більшості рейсів.

Про це пише "Комерсант-Україна".

Після тривалих досліджень із залученням усіх зацікавлених осіб федеральне управління цивільної авіації США (FAA) вирішило нарешті внести зміни в правила користування мобільними пристроями на борту літаків.

Керуючий FAA Майкл Уерта оголосив про те, що пасажири можуть користуватися мобільними гаджетами під час усього польоту без шкоди безпеки. Інструкції по внесенню змін до правил польоту будуть передані авіакомпаніям найближчим часом.

Строки здійснення даного рішення FAA на практиці займуть декілька тижнів.

Авіакомпанії ще повинні будуть надати регулятору докази, що їхні літаки можуть здійснювати політ у безпечних умовах з включеними на борту мобільними гаджетами. Але, як очікується, до кінця року майже на всіх рейсах пасажири зможуть слухати музику, читати електронні книги або грати в ігри.

Зміни в правилах торкнеться насамперед смартфонів і електронних книг. Користування планшетами на борту залишається поки малоймовірним. Крім того, пасажирам і раніше, заборонено здійснювати дзвінки, а користуватися мережею Wi-Fi можна буде тільки на висоті, що перевищує 3 тисячі кілометрів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:46

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.