Ставнійчук: президент не розглядає іншої дати підписання угоди з ЄС

В адміністрації президента України не розглядають варіанту перенесення процедури підписання Угоди про асоціацію з ЄС на 2014 рік та розраховують виконати усі зобов'язання до саміту у Вільнюсі.

Про це "Голосу Америки" сказала радниця президента з питань конституційно-правової модернізації Марина Ставнійчук, повідомляє УНІАН.

За її словами президент Віктор Янукович не має плану "Б" на випадок непідписання цього року Угоди про асоціацію з ЄС.

"Україна сьогодні серйозно працює, динамічно працює над тими зобов'язаннями, які ми взяли з точки зору асоціації на Вільнюському саміті, і над виконанням тих завдань, які стоять перед нею", - заявила Ставнійчук.

Вона додала, що в України ще є час, щоб виконати свої зобов'язання.

"На сьогоднішній день стоїть завдання виключно плану "А" - все-таки відпрацювати ті позиції, які пов'язані з європейською асоціацією", - зазначила Ставнійчук.

Як відомо, Україна планує підписати Угоду про асоціацію з ЄС на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада цього року.

Однак, на сьогодні в реалізації цього плану є одна принципова перешкода - це звільнення екс-премєра Юлії Тимошенко з ув'язнення.

Як відомо, 30 жовтня міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Євросоюз може перенести підписання угоди з Україною на 2014 рік, якщо українська влада не встигне виконати всі необхідні умови до саміту.

Президент поклав вирішення питання з Тимошенко на Верховну Раду.

Як повідомлялось, парламент розгляне три законопроекти, що уможливлять виїзд Тимошенко за кордон, на наступному пленарному тижні, який буде 5-8 листопада.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 21:40

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.