Російська митниця звинувачує в простоях на кордоні самих перевізників

У міжнародному пункті пропуску "Должанський" на Луганщині у напрямку до Росії продовжують простоювати близько 70 вантажівок.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Держслужбу надзвичайних ситуацій.

Як зазначається, рятувальники спільно з прикордонниками забезпечують водіям гаряче харчування.

Як відомо, причиною скупчення вантажівок на кордоні є скасування Росією з 28 жовтня дії книжок міжнародних дорожніх перевезень на митниці.

У Федеральній митній службі РФ пообіцяли ліквідувати затори на українсько-російському кордоні до понеділка, повідомляє "5 канал".

Тим часом, Російська митниця звинувачує в простоях самих перевізників, оскільки вона нібито завчасно попереджувала про зміни у вимогах до оформлення вантажів.

"Не всі перевізники з належним розумінням поставилися до наших вимог. Ми заздалегідь проводили з ними зустрічі, повідомляли, через засоби масової інформації, безпосередньо, по електронних мережах про те, що на них чекають зміни", - заявив речник таганрозької митниці Альберт Смірнов.

Самі ж перевізники заявили, що інформацію про те, що Росія припиняє оформлення транзиту за книжками міжнародних дорожніх перевезень вони отримали лише в день нововведення, тобто 28 жовтня.

Зараз, за даними ФМС, на КПП з Росією залишилось півтори сотні фур, а перед пунктами пропуску працюють фахівці, які допомагають водіям оформити необхідні документи.

Хоча станом на 1 листопада біля трьох пунктів пропуску на кордоні України і РФ у Ростовській області на в'їзд очікували близько 400 вантажівок.

Як повідомлялось, Федеральна митна служба РФ назвала нововведення з оформлення транзитних вантажів "експериментом".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 3:16

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.