ФРС розширив кількість банків, які підпадуть під стрес-тести з 18 до 30

ФРС - центробанк США - оголосив про розширення програми перевірки стійкості фінансових установ з 18 найбільших банків США до 30.

Про це пише польська Rzeczpospolita.

"Безробіття на рівні 11,3%, спад цін на нерухомість на 25%, а основних фондових індексів вдвічі - саме такий найгірший сценарій розглядає ФРС при дослідженні стійкості банків до економічних катаклізмів", - пише видання.

Як зазначається, відповідно до нових правил, оголошених ФРС цього тижня, стрес-тестування буде стосуватись банків з активами понад 50 мільярдів доларів.

Зміни, які впроваджуються на підставі закону Додда-Франка 2010 року, спрямовані на зміцнення фінансової системи США.

"ФРС буде прискіпливо контролювати раз в рік ті установи, які вважаються занадто великими, щоб збанкрутувати без катастрофічних наслідків для світу фінансів", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, після кризи 2008 року і банкрутства таких інститутів, як Bear Stearns чи Lehman Brothers, ФРС зобов'язав банки збільшити резерви і посилити процедури, які стосуються управління ризиками.

Результати останніх тестів, опубліковані навесні цього року, показали, що більшість з 18 найбільших банків може впоратися з кризою.

"Тоді застереження у ФРС виникали тільки щодо двох фінансових установ, але вони не мали фундаментального характеру", - пише видання.

Як зазначається, у наступному дослідженні ФРС має намір дізнатись, як банки собі порадять у випадку затяжної рецесії, а також щодо можливого підвищення процентних ставок.

"Це ще один сигнал того, що Федрезерв все більш серйозно задумується про закінчення політики кількісного пом'якшення і утримання рекордно низьких процентних ставок", - додає видання.

Як повідомлялось, ФРС 30 жовтня залишив облікову ставку на рекордно низькому рівні.

Аналітики ринку, прогнозують, що через слабкі дані щодо економіки США ФРС відкладе згортання кількісного пом'якшення (QE) до наступного року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2021, 17:46

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.