МОЗ провело черговий "дивний" тендер

Міністерство охорони здоров’я України першого листопада акцептувало низку пропозицій на постачання 1309 автомобілів швидкої допомоги різних типів на загальну суму 859,96 мільйона гривень без ПДВ.

Про це повідомляють "Наші гроші", посилаючись на "Вісник державних закупівель".

Згідно з повідомленням, торги відбулись по дев’яти з десяти лотів. По одному з лотів торги було відмінено через недостатню кількість допущених до участі у тендері.

На усі лоти подавало заявки ТОВ "Сіті транспорт груп" Ігоря Чуркіна, цій компанії належить бренд "ЛАЗ". Майже у всіх випадках заявки цієї компанії були дешевшими від акцептованих пропозицій. Однак МОЗ обрало інші пропозиції з невідомих причин. Протокол відхилення пропозицій поки що на сайті "ВДЗ" не опубліковано.

По семи лотам акцептовано пропозиції ПрАТ "НВО "Практика" на суму 713,69 мільйона гривень. Саме цій фірмі ще перед тендером пророкували перемогу деякі народні депутати від "Батьківщини", які вимагали від Генпрокуратури та СБУ не допустити розкрадання коштів державного бюджету на цьому тендері.

Нардепи повідомляли, що майбутнього переможця визначено ще до тендеру, а загальні видатки на закупівлю "швидких" нібито буде завищено на суму близько 200 мільйонів гривень.

За інформацією видання, НВО "Практика" належить Олегу Висоцькому. У 2006 році його було призначено головою Держкомітету з питань технічного регулювання та споживчої політики. Тоді уряд очолював Юрій Єхануров.

Як повідомлялось, Міністерство охорони здоров'я переплатило за нові карети "швидкої допомоги" Peugeot Boxer більше третини виділених на них грошей, чим завдало збитків бюджету на суму 56,6 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


мария

МОЗ провели не странный тендер, а прозрачный и правильный, в результате чего мы буднм снабженв качественными авто, а не собранными на задрыпаном заводе тарантайками. МОЗ предпочитает качество, а не бестолковую экономию.

ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 14:00

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.