Нардепи на цьому тижні заслухають про бюджет і вирішуватимуть долю Тимошенко

Народні депутати в п'ятницю, 8 листопада, на пленарному засіданні заслухають інформацію уряду про роботу промислових підприємств, а також про хід формування проекту державного бюджету на 2014 рік.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У п'ятницю ми розглянемо питання про роботу промислових підприємств, які є базою для формування бюджету, та інформацію уряду про формування державного бюджету на 2014 рік", - повідомив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

Разом з тим, як повідомляється, Верховна Рада в четвер, 7 листопада, планує розглянути законопроекти, спрямовані на вирішення питання екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

Це випливає з порядку денного засідань Верховної Ради на 5-8 листопада, оприлюдненого сьогодні перед засіданням погоджувальної ради керівників фракцій і Комітетів парламенту.

До порядку денного на 7 листопада внесені три законопроекти: два - щодо забезпечення можливості лікування засуджених за кордоном (автори - позафракційні депутати Сергій Міщенко і Анжеліка Лабунська).

Третій - від лідерів трьох опозиційних фракцій - про заборону виборчого правосуддя і зняття перешкод для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Всі вони спрямовані на вирішення "справи Тимошенко".

Як відомо, сама Тимошенко наголошувала, щоб опозиція проголосувала за законопроект Лабунської.

Тим часом, в Партії регіонів заявили, що цей законопроект без внесення змін не може бути проголосований.

В той же час, як повідомляє "Українська правда", розгляд законопроектів щодо лікування засуджених за кордоном можуть перенести на вівторок або середу.

Про це у понеділок сказав у парламенті спікер Володимир Рибак, коментуючи інформацію, що голосування за усі проекти призначене на четвер.

Він нагадав, що о 14 годині понеділка має відбутися засідання профільного комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який повинен внести свої пропозиції.

"Ви знаєте, що голосування призначене на четвер, але якщо раніше буде рішення комітету, то ми зможемо перенести ці питання на завтра, або на середу", - заявив голова Верховної Ради.

Як відомо, не вирішене питання з лікуванням Тимошенко за кордоном є останньою перешкодою на шляху до підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

Очікується, що цю угоду Україна підпише в ході саміту Східного партнерства 28-29 листопада цього року.

Як повідомлялось, урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П'ятницькій впевнений, що Угода про асоціацію з ЄС буде підписана.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 5:16

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.