Roshen скорочує працівників через перевірки Міндоходів?

Однією з причин скорочення робочих місць у корпорації Roshen стали часті перевірки фабрик з боку Міністерства доходів і зборів.

Про це повідомляє "Комерсант-Україна" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

З липня 2013 року, відразу ж після оголошення заборони на ввезення продукції Roshen з боку Росії, міністерство організувало і провело понад 60 позапланових і планових перевірок в корпорації та пов'язаних з нею компаніях , в результаті чого було порушено 10 кримінальних справ, пише видання.

"У підсумку корпорації Roshen було нараховано всілякого виду штрафів на суму понад 100 мільйонів гривень", - зазначив співрозмовник.

За його словами, практично єдиною претензією податківців до корпорації є відшкодування ПДВ при експорті продукції до Росії. Представники Roshen та Петра Порошенка від коментарів відмовилися.

Як пише видання, у Київській, Вінницькій, Донецькій і Полтавській обласних організаціях працівників профспілки агропромислового комплексу, куди входять фабрики Roshen, розповіли, що адміністрація вже проводить масові скорочення.

"Нам вже повідомили, що до кінця року на Маріупольській фабриці скоротять понад 140 осіб (за даними фінзвітності компанії , на кінець 2012 року там значилося 755 осіб)" , - розповіла глава Донецького обкому профспілки Яна Литвин.

На Вінницькій фабриці можуть звільнити близько 400 осіб (з 1875 людей , що значилися на кінець 2012 року), уточнили в обласному обкомі.

"Загалом, скорочення можуть торкнутися понад 1 тисяч осіб", - розповіли в профспілці. Враховуючи, що швидкого повернення продукції Roshen на ринок Росії не передбачається, там не виключили подальших скорочень.

Як відомо, 29 липня глава Росспоживнагляду Онищенко заборонив постачання в Росію продукції компанії Roshen.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 5:40

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.