Вдавання, ніби енергетичних проблем немає, не усуне їх - міністр енергетики Литви

Ярослав Неверович, міністр енергетики Литви заявив, що у сенсі диверсифікації і використання власних джерел енергії Україна здійснює добру роботу і перебуває на правильному шляху.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

У сенсі диверсифікації і використання власних джерел енергії Україна здійснює добру роботу і перебуває на правильному шляху. Про це заявив Ярослав Неверович, міністр енергетики Литви, яка наразі керує Радою Євросоюзу.

"Зближення енергетичних сфер України та Європейського союзу - це дуже важливий процес з огляду на те, що Литва сприймає Україну як простір, де шануються європейські цінності, принципи та правила", - заявив представник литовського уряду.

За словами міністра, наразі йде важливий процес для створення відповідних можливостей як для енергетичних компаній України, так і для тих, що діють в ЄС.

"Це сприятиме подальшій диверсифікації та безпеці енергопостачань", - додав міністр.

На питання, чи не створить зближення енергетичних секторів України та ЄС додаткові проблеми з Росією, Ярослав Неверович відповів:

"Я не думаю, що прикидання, ніби проблем немає, приведе до того, що ці проблеми зникнуть. Україна - важлива енерготранзитна країна. Якщо не займатися наявними проблемами в сфері енергетики, то країни ЄС будуть надалі залишатися вразливими у цій сфері. Україна поважає критерії транзиту російського газу. З огляду на це її мають поважати, до того ж, вона - великий споживач. Це, безумовно, має відображатися й на цінах, які ця держава сплачує за цей газ", - додає литовський міністр.

Як відомо, Кабінет Міністрів прийняв Програму модернізації систем теплопостачання України на 2014-16 роки, спрямовану на підвищення їх енергоефективності.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 9:17

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.