Спростування
Спростування
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Євросоюз створить спільну енергетичну мережу
Литва збудує "електричний міст" у Швецію
Литовці проголосували проти атома
Порошенко має визначити, де будувати LNG-термінал
Ярослав Неверович, міністр енергетики Литви заявив, що у сенсі диверсифікації і використання власних джерел енергії Україна здійснює добру роботу і перебуває на правильному шляху.
Про це повідомляє "Радіо Свобода".
У сенсі диверсифікації і використання власних джерел енергії Україна здійснює добру роботу і перебуває на правильному шляху. Про це заявив Ярослав Неверович, міністр енергетики Литви, яка наразі керує Радою Євросоюзу.
"Зближення енергетичних сфер України та Європейського союзу - це дуже важливий процес з огляду на те, що Литва сприймає Україну як простір, де шануються європейські цінності, принципи та правила", - заявив представник литовського уряду.
За словами міністра, наразі йде важливий процес для створення відповідних можливостей як для енергетичних компаній України, так і для тих, що діють в ЄС.
"Це сприятиме подальшій диверсифікації та безпеці енергопостачань", - додав міністр.
На питання, чи не створить зближення енергетичних секторів України та ЄС додаткові проблеми з Росією, Ярослав Неверович відповів:
"Я не думаю, що прикидання, ніби проблем немає, приведе до того, що ці проблеми зникнуть. Україна - важлива енерготранзитна країна. Якщо не займатися наявними проблемами в сфері енергетики, то країни ЄС будуть надалі залишатися вразливими у цій сфері. Україна поважає критерії транзиту російського газу. З огляду на це її мають поважати, до того ж, вона - великий споживач. Це, безумовно, має відображатися й на цінах, які ця держава сплачує за цей газ", - додає литовський міністр.
Як відомо, Кабінет Міністрів прийняв Програму модернізації систем теплопостачання України на 2014-16 роки, спрямовану на підвищення їх енергоефективності.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.