"Альтком" отримав чергові мільйони на дорогу

Служба автомобільних доріг у Донецькій області 28 жовтня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ "Шляхове будівництво "Альтком" на реконструкцію ділянки автомобільної дороги Знам'янка-Луганськ вартістю 10,48 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Йдеться про ділянку дороги біля Донецька. Однак, як повідомляє видання, "Альтком" у 2011 році в рамках підготовки до Євро-2012 отримав 60,55 мільйона гривень на реконструкцію цієї ділянки дороги.

"По завершенні Чемпіонату Європи проектно-кошторисну документацію було відкориговано у сторону збільшення", - йдеться в повідомленні.

За даними видання, фірму "Альтком" заснували англійські компанії Sorena export limited, Eurobalt limited і ТОВ "Фінансово-проислова група "Альтком" донецьких бізнесменів Олександра Тисленка та Сергія Павлічева.

Неофіційно "Альтком" приписують до сфери впливу екс-віце-прем'єра, а нині народного депутата від ПР Бориса Колеснікова.

З моменту призначення Колеснікова віце-прем'єром з питань Євро-2012 кількість державних замовлень для "Альткому" зросла в декілька разів.

За останні п'ять років фірма отримала підрядів на загальну суму 13,11 мільярда гривень. Після відставки Колеснікова з уряду "Альткому" різко перестав вигравати у тендерах.

Нещодавно повідомлялось, що Донецьк виділив 22 мільйони гривень на дорогу до школи Ахметова й Колеснікова.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 14:22

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.