"Укрспецекспорт" передав Таїланду першу партію танків "Оплот"

Вчора, 5 листопада, в Харкові представники ДК "Укрспецекспорт" та Королівської тайської армії підписали акт технічної прийомки першої партії танків "Оплот" у кількості п'яти одиниць.

Про це повідомляє УНН.

Як зазначається, у присутності інспекції Королівської тайської армії танки пройшли повний цикл ходових та вогневих випробувань.

"Іноземний замовник наголосив, що технічні характеристики "Оплотів" повністю відповідають сертифікаціям, зазначеним у відповідній угоді", - йдеться в повідомленні.

Крім технічної прийомки в Україні, тайська сторона проведе остаточну в Таїланді й тільки після цього машини будуть вважатися повністю зданими.

Передача першої партії "Оплотів" відбувається у рамках реалізації контракту, укладеного у вересні 2011 року між ДК "Укрспецекспорт" та оперативним управлінням Королівської Тайської армії щодо поставки до Таїланду 49 одиниць основного бойового танку "Оплот".

Загальна вартість контракту перевищує 200 мільйонів доларів.

Виконання зазначеного контракту ДП "Завод ім. Малишева" розпочало у квітні 2012 року.

Раніше повідомлялось, що харківський завод Малишева протягом чотирьох місяців не виплачував своїм працівникам зарплату, заборгувавши загалом близько 22 мільйонів гривень.

Також повідомлялось, що 10 жовтня СБУ провела виїмку документів в офісі державного підприємства "Укрспецекспорт", яке входить до держконцерну "Укроборонпром".

"Укроборонпром" був створений урядом 29 грудня 2010 року. Він включає в себе 125 підприємств військово-оборонного комплексу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 4:44

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.