Порошенко: якщо Україна не підпише угоду з ЄС, то її чекає соціально-економічна криза

Підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом дозволить Україні уникнути цілої низки криз - від банківської і валютної до соціальної.

Така консенсусна думка "Міні-Давосу" в Києві, сказав народний депутат Петро Дорошенко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Надзвичайно серйозні наслідки викличе непідписання Угоди. Мій меседж усім, хто цікавиться роботою форуму: угода має бути підписана", - сказав він журналістам у кулуарах регіонального засідання Всесвітнього економічного форуму ("Міні-Давос").

Порошенко уточнив, що представляв на форумі підготовлений групою експертів сценарій "Що буде, якщо нічого не робити".

Як сказав екс-міністр економіки, при такому сценарії економічна криза в країні буде неминучою, а це потягне за собою соціальну кризу.

Він підкреслив, що поряд з підписанням Угоди про асоціацію країні необхідно відновити співпрацю з МВФ, що дозволить не тільки отримати необхідні кошти, а й дати потужний сигнал інвесторам про можливості приходу в цю країну.

За словами Порошенка, метою цього сценарію було не залякати, а описати існуючі ризики так, як їх бачить цей авторитетний форум, з метою вироблення ефективних дій.

Народний депутат також зазначив, що для підписання Угоди про асоціацію Рада в четвер, 7 листопада, повинна прийняти закон, який вирішив би проблему екс-прем'єра Юлії Тимошенко, щоб 18 листопада рада глав МЗС ЄС змогла прийняти позитивне рішення щодо Вільнюського саміту.

Раніше повідомлялось, що завтра Рада повинна розглянути три законопроекти, спрямовані на вирішення справи екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

Це єдина важлива перешкода, яка зараз стоїть на дорозі до підписання Україною асоціації з ЄС.

Саме підписання угоди, як відомо, заплановане на 28-29 листопада у Вільнюсі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 3:51

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.