Індекси США ростуть, Dow Jones піднявся до рекордної позначки

Американські фондові індекси виросли в середу на очікуваннях продовження стимулювання економіки Федеральною резервною системою, Dow Jones Industrial Average до закриття ринку злетів до рекордного рівня

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на Bloomberg.

Два представники ФРС - Вільям Інгліш і Девід Вілкокс - опублікували в середу свої заяви, висловивши думку про необхідність збереження стимулюючої політики для підтримки зростання економіки США.

Інгліш, глава департаменту з монетарних питань, заявив про підтримку стратегії збереження ФРС базової ставки на близькому до нуля рівні до тих пір, поки безробіття в США залишається вище 6,5%, зазначивши доцільність встановлення більш низького орієнтира для безробіття.

Тим часом, Уілкокс підкреслив, що американська економіка залишається слабкою, і це вимагає збереження "високостимулюючої монетарної політики".

"Ми припускаємо, що ФРС може знизити цільовий рівень безробіття, встановлений як орієнтир для першого підвищення базової ставки", - зазначив головний економіст Goldman Sachs Group Inc. Ян Хатціус.

Індекс випереджальних економічних показників, що розраховується дослідницькою організацією Conference Board, виріс у вересні на 0,7 % при прогнозували експерти підйомі на 0,6 %.

Увага інвесторів спрямована на дані про ВВП США за третій квартал 2013 року, а також на жовтневі дані про безробіття.

За оцінками експертів , опитаних агентством Bloomberg, американська економіка зросла в липні-вересні на 2% в річному вираженні після підйому на 2,5 % у попередньому кварталі.

Жовтневі дані по ринку праці США будуть оприлюднені в п'ятницю.

Аналітики, опитані агентством, у середньому прогнозують, що число робочих місць в американській економіці зросла минулого місяця на 120 тисяч, а безробіття піднялось до 7,3% з 7,2%.

Акції Microsoft Corp. подорожчали за підсумками торгів у середу на 4,2% після того, як Nomura Holdings заявив, що компанія може продати свій збитковий бізнес з випуску споживчих пристроїв після призначення нового виконавчого директора.

Вартість паперів Ralph Lauren Corp. злетіла на 5,5 %. Американський виробник одягу підвищив нижню межу прогнозного діапазону для виручки на цей рік, а також збільшив квартальні дивіденди до 0,45 долара на акцію з 0,4 долара на акцію.

Ціна акцій Abercrombie & Fitch Co. звалилася на 14%, оскільки продажі компанії виявилися гірше очікувань.

Індекс Dow Jones Industrial Average до закінчення торгів у середу виріс на 128,66 пункта (0,82%) - до 15746,9 пункта.

Standard & Poor's 500 піднявся на 7,52 пункту (0,43%) , склавши 1770,49 пункту.

Значення індексу Nasdaq Composite зменшилося на 7,92 пункту (0,2%) - до 3931,95 пункта.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 21:49

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.