Кабмін оприлюднив 3-річну програму підготовки до Євробаскету-2015, яка коштує майже 14 мільярдів

Уряд України затвердив Державну цільову соціальну програму підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу на 2013-2015 роки орієнтовним обсягом фінансування 13,352 мільярда гривень.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на постанову Кабінету міністрів №793.

Згідно з документом, замовником Державної програми до Євробаскет-2015 з боку держави виступає Укрєвроінфрапроект, керівником - глава відомства, виконавцями ентральні та місцеві органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та госпсуб'єкти.

Згідно з паспортом держпрограми, із загального обсягу фінансування кошти держбюджету складуть 2,98 мільярда гривень.

Крім того, за рахунок коштів місцевих бюджетів передбачається фінансування Державної програми до Євробаскету-2015 на рівні 25,5 мільйона гривень, за рахунок інших джерел, в тому числі коштів залучаються під держгарантії – 1,752 мільярда гривень.

Фінансування завдань і заходів з виконання Державної програми до Євробаскету -2015 за рахунок інших джерел передбачається на рівні 5,486 мільярда гривень.

Згідно затвердженої Держпрограмі до Євробаскет-2015, її реалізація передбачає, зокрема, будівництво семи багатофункціональних спортивних арен у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові, а також трьох сучасних універсальних центрів олімпійської підготовки з баскетболу в Україні.

Крім того, передбачається забезпечити розвиток транспортної інфраструктури приймаючих Євробаскет-2015 міст, зокрема, аеропортів Одеси та Дніпропетровська.

Реалізація заходів з будівництва, реконструкції та капремонту об'єктів до Євробаскету-2015 дозволить створити 10 тисяч робочих місць, збільшити на 10% кількість осіб, що займаються баскетболом, і згодом, починаючи з 2015 року, проводити в Україні міжнародні змагання з баскетболу, наголошується в документі.

Як відомо, ДП "Льодові арени" уклало чергову угоду з ТОВ "Крост" на роботи проектування та будівництва тренувальної бази з баскетболу у Дніпроджержинську.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, 1:08

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.