Польща планує закупити партію українських протитанкових ракет

Військове керівництво Республіки Польщі зацікавлене у закупівлі високоточного протитанкового озброєння виробництва ДержККБ "Луч", що входить до складу Державного концерну "Укроборонпром".

Про це повідомляє УНН, посилаючись на прес-службу концерну.

Згідно повідомлення прес-служби, у рамках Міжнародної виставки "Defense & Security 2013" відбулася зустріч представників ДК "Укроборонпром" і ДК "Укрспецекспорт" з керівником офіційної делегації Республіки Польща - заступником Міністра оборони з озброєння і модернізації озброєнь Вальдемаром Скшипчаком.

Представники польської сторони виявили зацікавленість у високоточній зброї, яку розробляє і виробляє ДержККБ "Луч", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

За словами Скшипчака, польська сторона готова розвивати співробітництво у різних напрямках.

"На Збройні сили Республіки Польща очікує оновлення протитанкових ракетних комплексів і модернізація озброєнь бойових вертольотів. Ми готові розглянути питання придбання сучасних протитанкових керованих ракет калібру 105мм українського виробництва, розроблених ДержККБ "Луч". Нас цікавить також перспектива налагодження спільного виробництва високоточної зброї", - заявив Вальдемар Скшипчак.

За його словами, Польща проводить заміну застарілих озброєнь своїх бойових вертольотів. Заступником Міністра була висловлена зацікавленість у придбанні новітнього протитанкового ракетного комплексу "Бар'єр - В", що виробляється ДержККБ "Луч".

Сторони домовилися, що до початку засідання підкомісії з питань співробітництва оборонних галузей промисловості Україна представить відповідну техніко-комерційну пропозицію.

Як повідомлялось, Держконцерн Укроборонпром і чеська ALTA намітили плани щодо співпраці в програмі технічного переоснащення підприємств держконцерну.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 4:19

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.