Регіонали штучно планують не встигнути проголосувати по питанню Тимошенко

Верховна Рада України закрила ранкове засідання, встигнувши включити до порядку денного законопроекти "Про прокуратуру", чотири законопроекти щодо можливості лікування Тимошенко за кордоном, а також два альтернативні законопроекти щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів.

Про це повідомляє джерело "Реальної економіки" у ВР.

Вечірнє засідання має відбутися сьогодні о 16.00, де за вимогою опозиції має бути остаточно вирішене "питання Тимошенко".

Як повідомляє джерело РЕ у Верховній Раді, поточна ситуація розгортається не на користь опозиції.

О 15:30 відбудеться зустріч спікера з Коксом і Квасьнєвським. На думку Арсенія Яценюка, регіонали вони отримають команду від Віктора Януковича і остаточно визначаться.

Насправді ситуація може розгортатись наступним чином. До 16.00 Янукович не погодиться на умови євро емісарів. Сесія почнеться о 16.00, але почнеться з розгляду "важливого і принципового" розгляду законів "Про прокуратуру", їх нагадаємо два і кожен з них має більше 100 статей і отже розглядатимуться вони по повній процедурі.

Часу лише 2 години до закриття вечірнього засідання. Працювати до вичерпання всіх питань порядку денного регіонали не будуть, оскільки на ранковому засіданні за це ніхто не голосував, а підчас вечірнього засідання це забороняє робити регламент.

Плюс регіонали і комуністи можуть взяти перерву. Таким чином, законопроекти Тимошенко не будуть ухвалені, а регіонали збережуть обличчя.

Як відомо, уряд розпочав процедуру повернення в Україну грошей, які на думку урядовців, "незаконно відібрали у народу України" Павло Лазаренко і Юлія Тимошенко.Коментарі

Додати коментар


Валентина

Досить гратись у жмурки,набридло.Починайте ініціювати імпічмент призидентові!Є слушна нагода.

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 4:34

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.