Міжнародні резерви України за місяць скоротилися на мільярд

Обсяг золотовалютних резервів України у жовтні цього року скоротилися на 4,65% або на більш ніж 1 мільярд доларів - до 20,632 мільярда доларів.

Про це йдеться в повідомленні Нацбанку.

"За станом на 1 листопада 2013 року обсяг міжнародних резервів України становив 20 мільярдів 632 мільйони доларів США в еквіваленті", - йдеться у повідомленні.

В НБУ зазначають, що на розмір резервів вплинули виплати за облігаціями державної позики в сумі 108 мільйонів доларів та погашення чергового траншу боргу перед МВФ в розмірі 651 мільйон доларів.

Крім того, на стан міжнародних резервів вплинули валютні інтервенції Нацбанку з метою утримання стабільності курсу гривні.

Загалом, сальдо інтервенцій за жовтень було від'ємним і становило 297 мільйонів доларів.

Як відомо, обсяг міжнародних резервів України за вересень 2013 року скоротився тільки на 0,1% (16,54 мільйона доларів) - до 21,639 мільярда доларів.

Як повідомлялось, золотовалютні резерви у серпні скоротились теж на 4,7% або на 1,068 мільярда доларів і на 1 вересня становили 21,652 мільярда доларів.

Також повідомлялось, що за даними екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника з середини 2011 року уряд витратив 16 мільярдів доларів золотовалютних резервів на утримання курсу гривні.Коментарі

Додати коментар


Лоу

Главное, что долги снижаются, а раз так, то снижаются и выплаты по ним - это задел на будущее, который позволит быстро нарастить резервы и дальше идти в плюс, без оглядки на прошлые займы.

ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 6:59

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.