Фірташу дістануться ще два титанові комбінати?

Кабінет Міністрів вирішив створити на базі "Іршанського державного гірничо-збагачувального комбінату" і "Вільногірського державного гірничо-збагачувального комбінату" публічні АТ для їх подальшої приватизації.

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів №846 від 9 жовтня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Приватизувати ЦВК ІГЗК і ВГМК, переданих в оренду ПрАТ "Кримський титан", шляхом продажу акцій ПАТ, створених на базі майна зазначених ДП з участю орендаря, діяльність якого не припиняється, за умови, що розмір корпоративних прав держави перевищуватиме 50% їх статутного капіталу", - йдеться в рішенні уряду.

Як відомо, в 2012 році "Кримський титан" домовився з ФДМ про оренду Іршанського ГЗК (Житомирська область) і Вільногірського ГМК (Дніпропетровська область) до вересня 2014 року.

"Кримський титан" (Армянськ, АРК) - провідний у Східній Європі виробник діоксиду титану.

Контрольним пакетом підприємства володіє держава, а 50% мінус 1 акція належить структурі Group DF олігарха Дмитра Фірташа.

Ця група раніше заявляла про свій інтерес до приватизації ІГЗК і ВГМК.

В даний час серед активів Group DF знаходяться також "Міжрічинський гірничо-збагачувальний комбінат", "Валки-Ільменіт" (Іршанськ).

Крім того, група перемогла в конкурсі Фонду держмайна з відбору інвестора ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат".

Як повідомлялось, хімічні заводи, підпорядковані Group DF Фірташа, з вересня призупинили виробництво мінеральних добрив.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, :59

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.