Мінфін замовив послуги у друга президента

Міністерство фінансів 30 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ "Енвіжн-Україна" на послуги з придбання ліцензій для функціонування мережевого обладнання вартістю 1,26 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Придбано ліцензії на програмне забезпечення для обладнання Cisco, WinRAR, Adobe Photoshop CS6, Adobe Fireworks CS6 Russian, Pragma 6.3 Business тощо.

"Закупівля проводиться коштом держбюджету. Товар мають поставити до кінця цього року", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, єдиним конкурентом, допущеним до торгів, було ТОВ "БМС Консалтінг" із пропозицією дорожчою на 0,13 мільйона.

Дешевшу пропозицію "Спейс Ай Ті" за 0,84 мільйона гривень замовник відхилив через "невідповідність пропозиції тендерній техдокументації".

За даними видання, власником "Енвіжн-Україна" є ДП "Сітронікс Інформаційні Технології", що входить до складу ВАТ "Ситроникс" з групи "Система" російського мільярдера Володимира Євтушенкова.

Як зазначається, цього мільярдера пов'язують товариські стосунки з президентом України Віктором Януковичем.

"Євтушенков відомий як віце-президент товариства мисливців та рибалок "Кедр". Цей мисливський клуб зареєстрований за адресою резиденції Віктора Януковича у "Межигір'ї", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, минулого року "Сітронікс" продав Україні веб-камер на мільярд гривень, які було встановлено на дільницях під час парламентських виборів.

Експерти зійшлись на думці, що практика використання камер на виборах виявилась неефективною.

Раніше повідомлялось, що у соратника президента - губернатора Черкащини виявились не задекларовані маєтки в Іспанії. Як відомо, він є співвласником "Кедру".

Також повідомлялось, що близькі до сім'ї президента фірми постійно виграють тендери.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 2:07

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.