Standard&Poor's знизив кредитний рейтинг Франції до "АА"

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Франції до "АА" з "АА+", прогноз по рейтингу стабільний.

Як повідомляє УНІАН, агентство підтвердило короткостроковий рейтинг Франції "А-1+".

"Ми вважаємо, що реформи уряду Франції у сфері оподаткування, а також ринків товарів, послуг і праці не зможуть значно збільшити середньострокові перспективи зростання країни", - зазначають аналітики агентства.

Крім того, вони зауважили, що в країні зберігається високий рівень безробіття, який знижує можливість подальших заходів у сфері фіскальної політики.

"Стабільний прогноз відображає очікування агентства щодо політики уряду Франції по стримуванню держборгу, який, як передбачається, досягне максимальної позначки в 86% від ВВП у 2015 році", - йдеться в повідомленні.

Пониження оцінки кредитної здатності Франції відбулось через кілька днів після розповсюдження прогнозів економістів про те, що бюджетний дефіцит країни в 2014 році не вдасться зменшити до рівня нижче 3%.

"Ми прогнозуємо, що зростання реального ВВП в поточному році буде близьким до нуля, потім піде циклічне відновлення в середньому трохи вище, ніж на 1% в 2014-2015 роках", - зазначають S&P.

Як відомо, за прогнозом Європейської комісії, ВВП Франції в поточному році скоротиться на 0,1%, а в наступному році зросте на 1,1%.

Як повідомлялось, агентство Standard & Poor's знизило довгострокові кредитні рейтинги двох найбільших українських агрохолдингів "Мрія" і "Миронівський хлібопродукт" до рівня "В-" з "В" вслід за подібним зниженням рейтингу України.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:56

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.